Menu
Your Cart
Hızlı Kargo
%100 Orjinal Ürün
EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Vaporesso Target Pro Starter Kıt 75W

Vaporesso Target Pro Starter Kıt 75W
Vaporesso Target Pro Starter Kıt 75W
Vaporesso Target Pro Starter Kıt 75W
Vaporesso Target Pro Starter Kıt 75W
Vaporesso Target Pro Starter Kıt 75W
Vaporesso Target Pro Starter Kıt 75W
Vaporesso Target Pro Starter Kıt 75W
Vaporesso Target Pro Starter Kıt 75W
Vaporesso Target Pro Starter Kıt 75W
Vaporesso Target Pro Starter Kıt 75W
Vaporesso Target Pro Starter Kıt 75W

935,00TL ₺
  • Stok Durumu: Stokta var
SATILDI ADET 133
BAKILDI ÜRÜNE 39602

Vaporesso Target Pro Starter Kit Kutu İçeriği:

1 Adet Target Pro Starter Kit TC Box Mod

1 Adet Pro cCell Sub - Ohm Seramik Atomizerli Tank

1 Adet 0.5 Ohm cCell SS Coil Başlığı

1 Adet 0.6 Ohm cCell SS Coil Başlığı

1 Adet Mikro USB - USB Girişli Kablo

1 Adet Kullanıcı Kılavuzu


Vaporesso Target Pro coillerini aşşağıdaki linkten satın alabilirsiniz.

Vaporesso Target Pro Coil

Vaporesso Target Pro Yedek Cam


Vaporesso Target Pro Starter Kit Özellikleri:

Target Pro Starter Kit TC Box Mod Likit Tankı Ve Mod Gövdesi İle Tam Bir Mod Elektronik Sigara Kitidir.

Target Pro Starter Kit TC Box Mod 2 Adet Yeniden Şarj Edilebilen 18650 Pil Yuvasına Sahiptir. Piller Kapak İle Korunmaktadır.

Target Pro Starter Kit TC Box Mod,mod Gövdesinin Üzerinde Bulunan Mikro USB Girişi İle Şarj Olur. Kutu İçeriğinden Bir Adet Mikro USB Kablosu Çıkmaktadır.

Target Pro Starter Kit TC Box Mod Mod Gövdesinin Üzerinde Bir Adet OLED Ekrana Sahiptir.

Target Pro Starter Kit TC Box Mod Ergonomik Bir Gövdeye Sahiptir.

Target Pro Starter Kit TC Box Mod’un Tankı 2.5 ml’liktir. Bu Tank,Tamamen Paslanmaz Çelikten Üretilmiştir. Üstten Doldurulur.

Target Pro Starter Kit TC Box Mod Altın Kaplama Coil Aksama Sahiptir. Mod Elektronik Sigaranın Coil’i Seramikten Üretilmiştir.

Target Pro Starter Kit TC Box Mod Ve Atomizer Tank,510 Vidalama Sistemi İle Birleştirilir. Atomizer Tankın Vida Kısmı Altın Kaplamadır.

Target Pro Starter Kit TC Box Mod 0.5 - 0.6 Ohm Arasında Çalıştırılabilen Bir Sub - Ohm Mod Elektronik Sigaradır.

Target Pro Starter Kit TC Box Mod 75W İle Çalıştırılabilir.

Target Pro Starter Kit TC Box Mod 22 mm’lik Bir Atomizer Tank İle Birleştirilip Çalıştırılır.

Target Pro Starter Kit TC Box Mod 9V Çıkışa Sahiptir.

Mod Elektronik Sigara Ayarlanabilir Hava Kanallarına Sahiptir.

Target Pro Starter Kit TC Box Mod TC,SS,Ni200 Gibi Modlarda Kullanılabilir.

Target Pro Starter Kit TC Box Mod Atomizeri Otomatik Tanır.

Target Pro Starter Kit TC Box Mod’da Kısa Devre,Aşırı Isınma Koruması Bulunmaktadır.

Target Pro Starter Kit TC Box Mod’un Dilerseniz Yazılımını Da Güncelleyebilirsiniz.


İNCELEME:

Bazı elektronik sigaralar ortalamadır. Bazıları ise muhteşem! Vaporesso Target Pro Starter Kit Elektronik Sigara,muhteşem tanımını sonuna kadar hak eden harika bir mod elektronik sigara. Bu harika elektronik mod elektronik sigara sadece 75W’a kadar çıkmakla kalmıyor aynı zamanda yüklü olan programını rahat bir şekilde güncellemenize sahip olduğu işlemci alt yapısı ile olanak sağlıyor. Eğer siz de özellikleri ile sıradışı bir mod elektronik sigara arıyorsanız,Vaporesso Target Pro Starter Kit Elektronik Sigara sizin için harika bir seçim olabilir. Vaporesso Target Pro Starter Kit Elektronik Sigara ergonomik bir mod elektronik sigaradır. Cihazın mod gövdesi üzerinde mikro usb çıkışı,OLED ekran ve Watt düğmeleri bulunmaktadır. Harika tankı da eklendiğinde Vaporesso Target Pro Starter Kit Elektronik Sigara muhteşem bir elektronik sigara haline geliyor. Peki bunların dışında Vaporesso Target Pro Starter Kit Elektronik Sigara modelini muhteşem kılan nedir?

Öncelikle Vaporesso Target Pro Starter Kit Elektronik Sigara,Ni200 Nikel,Titanyum,Paslanmaz Çelik ve TCR gibi farklı elektronik sigara içim modları ile rahatlıkla çalıştırılabilir. Buna ek olarak Vaporesso Target Pro Starter Kit Elektronik Sigara,gövdesinde iki adet 18650 yeniden şarj edilebilir pil yuvasına ev sahipliği yapmaktadır. Bu arada pillerin elektronik sigaranın fiyatına veya kutu içeriğine ek olmadığını da ekleyelim. Vaporesso Target Pro Starter Kit Elektronik Sigara modelinin yazılım güncellemesi,yine mod gövdede bulunan mikro usb girişi sayesinde yapılabilir. Vaporesso Target Pro Starter Kit Elektronik Sigara,2.5 ml’lik tepeden doldurulan tasarım harikası bir tanka sahiptir. Bu tank ve atomizeri özel kılan nedenlerin başında ise atomizer alt yapısının seramikten oluşturulması gelmektedir.


Vaporesso Target Pro Starter Kit Elektronik Sigara aynı zamanda 0.5 ve 0.6 Ohm gibi sub - ohm derecelerinde rahatlıkla çalıştırılabilmektedir. Bu sayede sizlere yoğun buhar ve aroma keyfi yaşatan bu eşsiz elektronik sigaranın tank - mod gövde bağlantısı ve atomizer tapısı altın kaplama materyal ile güçlendirilmiştir. Vaporesso Target Pro Starter Kit Elektronik Sigara modelinde ayrıca ayarlanabilir hava kanalları bulunur ki bu hava kanalları cihazın buhar kapasitesini hatırı sayılır oranda arttırmaktadır. Tüm bu özellikler bir araya geldiğinde muhteşem bir elektronik sigara meydana gelmektedir. Eğer siz de ödediğiniz paranın karşılığını verecek kapasite sahibi ve kullanışlı harika bir elektronik sigara arıyorsanız,xxx modelini mutlaka tercih etmelisiniz.


Vaporesso Target Pro

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu